Lokasyon
Gallerium, lokasyonu ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilceğiniz, yerel pazara, özel hastanelere ve şehir merkezine sadece yürüme mesafesindedir. Yeni yaşam alanınızda konumu itibariyle daireler ve dubleksler deniz manzaralıdır.

MERKEZİ ISITMA - AKILLI EV TEKNOLOJİSİ - INTERCOM SYSTEM
Tasarruflu ısınmanın keyfine varacaksınız.   Gallerium'da tüm dairelerde standart olarak sunulan merkezi ısıtma sistemi kalorimetre özelliği ile aylık site aidatlarınızda önemli bir tasarruf sağlayacak. Isınma giderlerinizi minimuma indiren sistemde kulandığınız enerji kadar ödeyeceksiniz.

Tüm dairelerimizde opsiyonel olarak sunulan Akıllı Ev teknolojisi ile artık herşey kontrolünüz altında. Ev içi aydınlatmalardan, iklimlendirme özelliklerine, tek noktadan, müzik, dvd gibi eğlence sistemlerini maksimum seviyede kontrol edebilirsiniz. Uzaktan yönetim ve zeki modları ile akıllı ev teknolojisi hem zamandan, hemde maliyet olarak enerji tüketiminizde tasarruf sağlar. Giriş kapısı ve daireler arası görüşmeye uyumlu interkom sistemi sitemizde standarttır.

ÇOCUK OYUN ALANI - YÜZME HAVUZU - FITNESS CENTER
Gallerium sunduğu sosyal olanaklarıyla yaşam standardınızı çok yükseklere taşımayı hedefliyor. Fitness Center'da güne zinde başlayabilir, çocuklarınız için özel olarak tasarlanan oyun alanında gün boyu birlikte vakit geçireblirsiniz. Her blok ve daireler için özel otopark alanından modern peyzajıyla düzenlenmiş sosyal alanlarda yaşamı tekrar keşfedeceksiniz. Açık Yüzme havuzuyla sıcak yaz günlerinde farklı bir hava esecek. Geniş güneşlenme alanlarıyla havuz keyfinize yeni bir boyut katacaksınız.